Pár informací o mně

Jmenuji se Simona Brumlová a jsem rodinná fotografka z Nezvěstic. Zde mám také svůj boudoir fotoateliér zaměřený na focení miminek, portrétů a rodinek. První fotky, které vedly k mému nynějšímu zaměření, jsem nafotila se svou sestrou v roce 2012.

Krom rodinného focení se věnuji svatbám (zejména v Plzeňském kraji), které mě také moc baví. Je úžasné, když mi dáte svou důvěru a já se stanu součástí vašeho dne, kde se snažím zachytit ty nezapomenutelné momenty.

Ale největší radostí jsou mi spokojení zákazníci. Když mi přijde reakce nadšených maminek a novomanželů, je to pro mě ta největší odměna, kterou můžu dostat.

Miluji západy slunce, při kterých také nejraději fotím a snažím se vás k tomuto času také vždycky přesvědčit, protože dokonalé světlo je základ dokonalé fotky.

Samozřejmě ale nejsem jen fotografka, ale taky manželka skvělého muže a panička nejlepší chlupaté parťačky na světě! Společně strávený čas je pro nás k nezaplacení.


Co si o mně myslí zákazníci?

Ondra

1 / 12

"Úžasná fotografka a plus jako bonus i dlouhodobá kamarádka 🙂Moc děkujeme za nádherné fotky a vřele každému doporučuji."

1 / 12