Pár informací o mně


Jmenuji se Simona Brumlová a jsem rodinná fotografka z Nezvěstic. Zde mám také svůj boudoir fotoateliér zaměřený na focení miminek, portrétů a rodin. První fotky, které vedly k mému nynějšímu zaměření, jsem nafotila se svou sestrou v roce 2012.


Krom rodinného focení se ze mě stane čas od času svatební fotograf (zejména v Plzeňském kraji). Je úžasné, když mi dáte svou důvěru a já se stanu součástí vašeho dne, kde se snažím zachytit ty nezapomenutelné momenty.


Miluji západy slunce, při kterých také nejraději fotím a snažím se vás k tomuto času také vždycky přesvědčit, protože dokonalé světlo je základ dokonalé fotky. Vím, že je to v létě obtížné sladit s režimem dětí, ale vždy existuje cesta (např. západy slunce začátkem května nebo v září jsou mnohem dříve).


Největší radostí jsou mi spokojení zákazníci. Když mi přijde reakce nadšených maminek nebo novomanželů, je to pro mě ta největší odměna, kterou můžu dostat.


Samozřejmě ale nejsem jen fotografka, ale taky manželka skvělého muže a panička nejlepší chlupaté parťačky na světě! Společně strávený čas je pro nás k nezaplacení.


Co si o mně myslí zákazníci?

Ondra

1 / 12

"Úžasná fotografka a plus jako bonus i dlouhodobá kamarádka 🙂Moc děkujeme za nádherné fotky a vřele každému doporučuji."

1 / 12